Laotõstukite transport

Laotõstukite transport on oluline osa kvaliteetsest laoteenusest. Multifix aitab transportida vajalikku tehnikat, et sinu teenus töötaks efektiivselt.

Miks on asjalik laotõstukite transport oluline?

Eesti geograafiline asukoht on erinevate piirkondade vahel toimuva kaubavahetuse teenindamiseks väga soodne. Just seepärast suurenevad aasta-aastalt konteinerterminalide kaubamahud ning ühes sellega kasvab ka vajadus efektiivselt toimiva laoteenuse järele.

Selleks, et tagada kaupade kiire ja kuluefektiivne käitlemine ladudes, vajavad töötajad erinevate tehniliste omadustega tõstukeid.

Kvaliteetne laoteenus tähendab operatiivsust ja optimaalsust ka kasutatava tehnika osas. Tõstukid peavad olema pidevas liikumises, mida võimaldab kiire ja tõhus laotõstukite transport. Meie kogemust võib usaldada, sest paljudel Eestit läbivate ja siia hulga raha jätvate kaubakoguste liigutamisel sadamakailt lattu, laost vagunitesse, treilerautodesse või kaubikuisse on oma panus ka Multifixil.

Erinevate veovõimaluste kohta uuri meie hinnakirjast.

Miks valida Multifix?

  • Transpordime erineva tõstejõu ja -kõrgusega tõstukeid.
  • Hoolitseme  selle eest, et vajalikud tõstukid oleksid laotöötajate teenistuses just siis, kui nad nende järele puudust tunnevad.
  • Planeerime transpordi igaks eripäraks ja arvestame erinevate vajadustega.
  • Muudame laotõstukite transpordi tülikuse asemel mugavuseks.

Telli transport