Rehvivahetus

Sõidukid on saanud meie igapäeva lahutamatuks osaks. Oma auto eest peab hoolitsema samamoodi nagu Sa hoolitsed enda, oma lähedaste kui koduse tehnika eest. Sõiduki eest hea seismine pikendab selle vastupidavust ning eluiga. Üheks oluliseks pusletükiks on kindlasti õigete rehvide kasutamine, sest kulunud ning ebakvaliteetsed rehvid on üks peamiseid õnnetuste põhjustajaid.   

Sõidukiomanikel on Eesti kliimas mõned väga olulised kuupäevad. Lisaks korralisele tehnoülevaatusele peab Sinu kalendrisse olema punasega märgitud ka see, millal talve- ja suverehvid tuleb alla panna. Elutempo on meil kõigil kiire, teha on palju ning rehvivahetuse aeg jõuab alati kiiremini kohale, kui Sa oodata oskad. Seda nii sügisel kui kevadel, ning tihti on just siis, kui Sinul tarvis, töökodades pikad järjekorrad.

Sügisel saabuv esimene lumi on pinnuks silmas igale autoomanikule ja meie eesmärk on muuta rehvide vahetamine Sinu jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks protsessiks. Meie rehvivahetustöökoda kannab hoolt, et Sinu auto rehvid oleksid alati õigeaegselt ja oskuslikult vahetatud. Hoolitseme selle eest, et Sinu ja kõigi teiste kaasliiklejate ohutus on ilmastikuoludele vastavate rehvide kasutamise läbi alati tagatud.

Teostame remonttöid ning pakume rehvihotelli teenust.

NB! Rehve vahetame ainult sõiduautodel. 

Rehvivahetus Tallinnas

sõiduauto plekkvelg 13-14 tolli 30 euri jooks
sõiduauto plekkvelg 15-16 tolli 40 euri jooks
sõiduauto plekkvelg 17-18 tolli 45 euri jooks
sõiduauto valuvelg 13-14 tolli 40 euri jooks
sõiduauto valuvelg 15-16 tolli 45 euri jooks
sõiduauto valuvelg 17-18 tolli 55 eur jooks
kaubik ja maastur 14-16 tolli 55 euri jooks
velgedel rehvide vahetus 25 euri jooks
rehvide remont nööriga tk 12  euri tk.
rehvide remont paigaga tk 24  euri tk.

Võta meiega ühendust ja vahetame su sõiduki rehvid ära esimesel võimalusel! 

Kontakt : 5622 1119

E-mail: remont@multifix.ee

Broneeri aeg!